Zalety własnej studni głębinowej

0
403
Zalety własnej studni głębinowej

Posiadanie własnej studni głębinowej niesie ze sobą wiele zalet i możliwości zarówno w gospodarstwie domowym jak i w prowadzonej działalności gospodarczej. Największą zaletą studni głębinowej jest jakość wody. Studnia głębinowa czerpie wodę z warstw wodonośnych. Co to oznacza w praktyce? Między warstwą wodonośną, a górną powierzchnią gruntu występuje wiele warstw filtracyjnych, większość z nich to warstwy nieprzepuszczalne, dzięki temu woda ze studni głębinowej jest mniej narażona na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Kolejną istotną zaletą własnej studni jest oszczędność, jedynym kosztem użytkowania studni głębinowej jest energia elektryczna zasilająca pompę. Są to zdecydowanie mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami. Niezależność, posiadając własną studnię możesz czuć się niezależny, nie musisz martwić się o brak wody, wahania ciśnienia czy innymi problemami pojawiającymi się e sieciach wodociągowych. Posiadanie własnej studni na terenie inwestycji zapewni nam również niezawodność i wydajność w ujęciu wody, a także bezpieczeństwo samej instalacji.

Ekowiert studnie głębinowe Jasło to jasielska firma zajmująca się wykonywaniem studnie głębinowych w województwie podkarpackim oraz małopolskim, w szczególności Jasło i Krosno. Firma wierci studnie głębinowe zarówno przydomowe jak i przemysłowe. Prace i odwierty wykonywane są w każdym terenie, dzięki wysokiej jakości sprzętu wiertniczego nie ma problemu z przewierceniem się nawet przez najtwardsze pokłady skalne.
Firma realizuje prace niezależnie od pory roku, odwierty pod studnie wykonywane są metodą tradycyjną na płuczkę wodną oraz za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo.
Ekowiert charakteryzuje profesjonalizm, doświadczenie, solidność, staranność, terminowość oraz szybki czas realizacji, także bardzo atrakcyjne i konkurecyjne ceny. Chętnie podejmiemy się realizacji twojego zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Adres i dane kontaktowe firmy:
Ekowiert studnie głębinowe
Łajsce 176
38-204 Tarnowiec

http://www.ekowiert.com
biuro@ekowiert.com
+48 790 640 166

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here