Sprytny sposób na udane przyjęcia

0
481
Sprytny sposób na udane przyjęcia

Lubimy spotkania przy stole. Cenimy sobie te uroczyste, na przykład urodzinowe. Chętnie dzielimy się podczas nich radością z rodziną i przyjaciółmi. Zacieśniamy nasze więzi z bliskimi. Cieszymy się z eleganckich przyjęć, organizowanych z powodu specjalnych okazji. Doceniamy też na pozór zwykłe, bo codzienne spotkania, kiedy to zasiadamy wspólnie do obiadu czy kolacji. Jednak zarówno przygotowanie nawet małego posiłku, jak i posprzątanie po nim, zajmuje nam czas. Pomocny w oszczędzaniu cennych minut może być obrus plamoodporny.

Piękny wygląd i praktyczne korzyści

Podczas użytkowania obrusów łatwo o pozostawienie na nich plam. Proces wywabiania ich jest czasochłonny i może oznaczać konieczność oddania obrusu do pralni chemicznej. Czy istnieje rozwiązanie, które pozbawi nas tego kłopotu? Obrus plamoodporny wygląda jak zwykły obrus. Produkowany jest w wielu kolorach, stylach i rozmiarach. Z powodzeniem znajdziemy wśród nich modele eleganckie, nadające się do nakrycia wigilijnego stołu. Dzięki obrusowi plamoodpornemu, plamy z czerwonego barszczu nie będą już nikomu straszne! Jeśli szukamy nakrycia stołu odpowiedniego do codziennych posiłków, możemy wybrać obrus kolorowy lub w wesołe wzory. Jeśli lubimy letnie biesiady w ogródku czy na tarasie, stosowanie obrusów plamoodpornych sprawi, że nawet uciążliwe, tłuste plamy z grillowanych potraw nie będą stanowiły kłopotu przy praniu. Wakacyjny stół nakryty w plenerze również może stanowić atrakcyjny widok i cieszyć oczy. Nie trzeba iść na kompromisy między estetycznym wyglądem nakrytego stołu a obawami, że ubrudzony owocami i lodami zwykły obrus zostanie pokryty trwałymi plamami. O różnorodności stylów i kolorów można się przekonać na stronie: https://e-obrus.pl/pol_m_Obrusy_Obrusy-Plamoodporne-155.html

Nie tylko do użytku domowego, czyli obrus plamoodporny dla cateringu i restauracji

Restauracje oraz firmy cateringowe muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom. Obrusy plamoodporne mogą sprawić, że prowadzący je przedsiębiorcy będą mieli o jeden kłopot mniej. Rozlane wino, tłuste sosy, czekolada… Wystarczy wyobrazić sobie polskie wesele, trwające do białego rana, by zrozumieć jak bardzo stosowanie obrusu plamoodpornego może ułatwić tym firmom sprawne funkcjonowanie. Organizacja eleganckiego przyjęcia wymaga nie tylko przygotowania wspaniałych potraw, ale i niebanalnych dekoracji. Obrusy plamoodporne produkowane są w tak wielu modelach, że harmonijnie połączą się z każdym stylem użytych dekoracji podkreślą ich zalety. Znajdziemy wśród nich egzemplarze ozdobione gipiurą, koronką czy haftem. Szczególnego uroku dodają obrusom plamoodpornym złote lub srebrne wypustki, które okalają tkaninę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj