Pompy do AdBlue – praktyczne i wszechstronne

0
186
Pompy do AdBlue - praktyczne i wszechstronne

Pompy do AdBlue są najpopularniejszymi membranowymi pompami transferowymi AdBlue, wyposażoną w silnik elektryczny bez dynamicznych uszczelnień. To rozwiązanie sprawia, że ta pompa do AdBlue ma zastosowanie przemysłowe. Jej niezawodność i łatwość użycia sprawiają, że jest to najbardziej odpowiednie rozwiązanie do przelewania i dozowania AdBlue w każdych warunkach pracy.

Niezawodne pompy do Ad Blue

Materiały użyte do opracowania tej pompy AdBlue zostały wybrane tak, aby były zgodne z normą ISO 22241 i aby zapewnić bezpieczny i niezawodny system transferu AdBlue w czasie. Korpus, wirnik i koła zębate są w całości wykonane z technopolimerów, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie podczas przenoszenia płynów.

Dzięki tego rodzaju pompie możliwe jest przetłoczenie paliwa płynnego ze zbiornika do zbiornika. Niemniej jednak warto pamiętać, że pompa sama w sobie nie wystarczy, aby skutecznie przeprowadzić ten proces. Albowiem pompa wchodzi w skład całego układu dystrybucyjnego do paliwa.

Czym jest układ dystrybucyjny do paliwa?

Układ dystrybucyjny do paliwa to zestaw specjalistycznych urządzeń, które służą do przesyłu paliwa. W skład takie układu wchodzi przede wszystkim pompa, licznik przepływu, filtr, a także węże ssawne, czy też pistolety nalewowe.

Decydując się na określony zestaw dystrybucyjny do naszych potrzeb, warto również rozeznać się w dostępności części zamiennych. W dystrybutorach wymianie podlegają takie elementy jak szczotki, uszczelki, czy też skrzynki elektryczne.

Dlaczego warto dysponować własnym układem dystrybucyjnym do paliwa?

Hurtowe zakupy paliwa kojarzą nam się głównie z lotnictwem, czy też z dużymi firmami logistycznymi. Jednak prowadząc nawet mniejszą firmę, czy też gospodarstwo rolne, może zakupić większą ilość paliwa, a następnie ją dystrybuować na własne potrzeby, przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Zakup hurtowy paliwa z pewnością pozwoli ci zaoszczędzić spore kwoty.

Natomiast armaturę do paliw płynnych można kupić choćby w internecie. Znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju pompy, separatory, węże i pistolety nalewowe, a także całe układy dystrybucyjne. Co więcej – możemy również zakupić wiele różnorodnych części zamiennych. Zdecydowanie więc warto rozważyć ich zakup. Są to urządzenia, które pozwolą ci skutecznie i bezpiecznie przelewać paliwa płynne pomiędzy zbiornikami. To doskonałe rozwiązanie do zarządzania większymi ilościami paliwa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here