Wosk do kominka

0
441

Maniacy pięknych zapachów lubią roztaczać je w swoim domu. Są osoby, które używają zapachowych pałeczek, a są takie, które wolą zapalić jakąś nastrojową świeczkę. Jeśli wiemy, że ktoś uwielbia zapachy do domu, wówczas na jakąś okazję można sprezentować mu wosk do kominka.

Wosk do kominka

Oczywiście, warto znać mniej więcej jakie zapachy są lubiane przez daną osobę. Na rynku znaleźć można praktycznie każdy możliwy wosk do kominka. Solidny wybór jest chociażby w tym sklepie: https://korleone.pl/pl/c/Woski-do-kominka/144 . Są takie, które przywodzą na myśl łąkę pełną kwiatów, a także zapachy morskie. Bardzo często wosk do kominka ma zapach czegoś, co kojarzy się z jedzeniem. Może to być na przykład bita śmietana z truskawkami, czy sorbet jagodowy. Te przepiękne zapachy bardzo często mogą być ze sobą mieszane. Wystarczy przełamać wosk do kominka i wrzucić po kawałku z każdego wybranego zapachu. Maniacy zapachów w domu powinni na pewno mieć w swojej kolekcji również przepiękne zapachy, które kojarzą się z czystością. Wiele firm wyprodukowało niejeden wosk do kominka na przykład o zapachu świeżego prania, czy bawełny. To wyjątkowe zapachy, które chociaż raz każdy powinien przetestować.

Warto zaznaczyć, że wosk do kominka może spełniać również inne funkcje

Na rynku znaleźć można woski wykonane z soi. Po wypaleniu takiego wosku, kiedy straci on aromat, można spokojnie wmasować go w skórę i stosować jak balsam do ciała. Rzecz jasna, trzeba poczekać aż wosk do kominka dobrze ostygnie. Ceny tego typu produktów, jakie można spotkać na rynku, są zazwyczaj zdecydowanie tańsze niż ceny świeczek. Zwłaszcza jeśli chodzi o dość drogie firmy, na przykład Yankee Candle. To z pewnością jedna z najlepszych i najbardziej popularnych marek, jakie można dostać na rynku.

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup pełnowymiarowej świeczki, warto przetestować sobie zapach i zakupić wosk do kominka. To rozwiązanie zdecydowanie tańsze. Może przecież zdarzyć się tak, że nie spodoba nam się ostatecznie zapach, albo rozboli nas od niego głowa. Dodatkową przewagą, jaką ma wosk do kominka nad świeczkami jest to, że pali się go kiedy chce. Raz zapalona świeczka musi palić się na tyle długo, aby nie stworzyła się studzienka wokół knota. Jeśli tak się stanie, wówczas świeczka nie będzie się już paliła równomiernie i jest praktycznie do wyrzucenia. Tak samo warto często przycinać knot, żeby świeczka się nie kopciła. Co ciekawe, coraz więcej producentów tworzy świeczki z dwoma knotami, co powoduje, że świeczka pali się równomiernie. Z pewnością zarówno wosk do kominka, jak i świeca zapachowa stworzą w domu przyjemny nastrój.

Na zakupy zapraszamy do sklepu Korleone:

Sklep Korleone.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here